Cechy idealnej koloryzacji – jak powinna wyglądać?

Farbujesz włosy? Prawdopodobnie tak – robi to naprawdę wiele kobiet i mężczyzn, choć czasem nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Kolor wygląda tak naturalnie i pięknie! To tylko dwie z cech idealnej koloryzacji. Jakie są pozostałe?

Dobrana do Ciebie!

Koloryzacja, która jest idealna dla Ciebie, musi zostać dobrana nie tylko do Twojego stylu, ale również do typu urody, koloru skóry i oczu. Wszystko powinno być na swoim miejscu – przecież Twój nowy kolor włosów powinien wyglądać naturalnie! Dodatkowo fryzjer musi dobrać odcień do Twojego wieku, by przypadkiem nie wyostrzyć rysów i nie postarzyć Cię. Pamiętaj, że tylko naprawdę dobry specjalista przygotuje odcień z myślą o tych wszystkich elementach. Znajdziesz go za pomocą aplikacji Jean Louis David, którą możesz pobrać tutaj: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid.

Produkty z najwyższej półki

No dobrze, masz już swojego fryzjera potrafiącego zdziałać cuda. I co dalej? Teraz przyjrzyj się produktom, które ten profesjonalista ma w swoim salonie. Czy widzisz tam popularne farby, będące do kupienia w każdej drogerii? W takim razie uciekaj, póki możesz! Owszem, istnieją fryzjerzy, którzy z każdej farby są w stanie zrobić coś wyjątkowego. Jednak lepiej na to nie liczyć. Prawdziwy specjalista powinien korzystać z profesjonalnych produktów do koloryzacji, które są mniej szkodliwe dla włosów, a także gwarantują dużo lepszy dobór odcieni. Paleta kolorów produktów profesjonalnych jest znacznie większa, a to umożliwia stworzenie odcienia idealnie dobranego do Twoich potrzeb. Żadna farba drogeryjna nie zapewni takiej głębi jak mieszanki stworzone przez fryzjera z farb profesjonalnych. To jedna z najważniejszych cech idealnej koloryzacji.

Co jeszcze? Oczywiście pielęgnacja włosów po farbowaniu! Musisz pamiętać o tym, że od Twojego zaangażowania zależy, jak długo utrzymasz idealny odcień pasm po wyjściu od kolorysty. Dla większej trwałości barwy warto korzystać z dobrych, profesjonalnych kosmetyków – znajdziesz je za pomocą aplikacji mobilnej Jean Louis David: https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394. Zapytaj swojego ulubionego fryzjera, które produkty poleca.

Redakcja gzm.org.pl