Prezent na dzień chłopaka – jakie ciekawe gadżety kupić?

Ostatni dzień września jest świętem dla każdego przedstawiciela płci męskiej. Niezależnie jednak od płci, wszyscy lubimy dostawać prezenty oraz drobne upominki na mniejsze okazje. Kobiety chcące zrobić swoim mężczyznom niespodziankę, bardzo często nie mają żadnego pomysłu na upominek. Kończy się więc przeważnie na standardowych produktach, do których zaliczyć można alkohol czy słodycze. Nie jest to niczym wyróżniający się prezent, a niejednokrotnie bardziej dodatek do podarunku. W poniższym wpisie postaramy się więc przedstawić kilka pomysłów na oryginalny upominek, z których każdy mężczyzna powinien być zadowolony. Zapraszamy!

Kubek z nadrukiem – użyteczny każdego dnia

Kupując prezent chłopakowi bardzo chcemy, aby był on dla niego jak najbardziej funkcjonalny, a zarazem przypominał mu o najlepszych chwilach. Niezastąpiony w tym kontekście okaże się kubek z nadrukiem. Naturalnym odruchem większości ludzi jest poranne picie kawy bądź herbaty. Nie da się ukryć, że grafika umieszczona na kubku będzie zatem towarzyszyła obdarowanemu każdego ranka. Podświadomie wpływa to na samopoczucie, a mężczyzna korzystający z tego naczynia zawsze będzie pamiętał, od kogo taki prezent dostał. Podarunek ten z pewnością wywoła uśmiech na twarzy, a sam w sobie nie jest ani drogi, ani zbytnio skomplikowany w wykonaniu. Wystarczy stworzyć prostą i niekiedy zabawną grafikę, a następnie zlecić wykonanie takiego przedmiotu firmom, których w internecie są setki.

Akcesoria do palenia – świetny pomysł na prezent dla palacza

Palenie jest czynnością praktykowaną przez wielu ludzi na świecie. Bardzo często zdarza się, iż osoby palące nie mają do tego celu niezbędnych akcesoriów. Mowa tutaj chociażby o popielniczkach czy młynkach. Wiele sklepów internetowych oferuje nawet możliwość skomponowania zestawu prezentowego, w skład którego wchodzi młynek do suszu, bletki, filtry i tacka. Wszystko elegancko zapakowane jest w folię prezentową, dzięki czemu efekt upominku okaże się jeszcze lepszy. Oczywiście, dla kolekcjonerów można również nabyć atrakcyjne zapalniczki popularnych marek, choć w tym przypadku trzeba się liczyć z nieco większym wydatkiem.

Prezent na dzień chłopaka młynek

Personalizowana skrzynka na narzędzia

Większość mężczyzn lubi majsterkowanie. Niekiedy zakup samych narzędzi może okazać się mało trafnym wyborem, z uwagi na możliwość posiadania podobnych kluczy przed obdarowywanego. Kupno spersonalizowanej skrzyni na narzędzia jest już znacznie lepszym pomysłem i nie będzie konieczna znajomość całego asortymentu naprawczego. Oczywiście, na samej skrzyni można nadrukować indywidualny tekst bądź grafikę, jak ma to miejsce w przypadku wyżej omawianego kubka. W tym wypadku większość preferuje jednak zabawne teksty, a rzadziej sentymentalne grafiki. Mimo to, ten prezent także powinien wywołać masę uśmiechu u chłopaka czy mężczyzny i dać mu pamiątkę na kilka dobrych lat.

Każdy z wyżej wymienionych prezentów powinien sprawić niemałą przyjemność osobom obdarowywanym. Niemniej, istnieje jeszcze masa pomysłów odnośnie upominków, które można podarować w ten ważny dla mężczyzn dzień.

 

Artykuł sponsorowany

Redakcja gzm.org.pl