Black Friday z Dreame

Black Friday zbliża się wielkimi krokami! Z tej właśnie okazji marka Dreame przygotowała niesamowite okazje. Myślisz o wymianie starego odkurzacza? A może chcesz w końcu kupić swojego pierwszego robota sprzątającego? To będzie odpowiedni czas! W święto zakupów możesz zgarnąć bestsellerowe urządzenia w atrakcyjnych cenach. Zobacz, co Dreame dla Ciebie przygotowało.

Dreame L20 Ultra

Jednym z urządzeń, które możesz zdobyć podczas Black Friday u Dreame jest robot sprzątający Dreame L20 Ultra. Wyróżnia się on pełną automatyzacją, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem podczas codziennych porządków. Wykorzystuje między innymi takie technologie jak MopExtend™ czy efektywny system ssania Vormax™. Dzięki niemu Twój dom pozostanie czysty, a Ty zaoszczędzisz swój czas.

Dreame R20

Bezprzewodowy odkurzacz Dreame R20 także zostanie objęty wyjątkową promocją na Black Friday. Cechuje się imponującą siłą ssania na poziomie 27 000 Pa, a co więcej za sprawą innowacyjnej szczotki w kształcie litery V, umożliwi pozbycie się kurzu z każdego zakamarka domu. W zestawie z nim znajdziesz dodatkowe akcesoria, które jeszcze bardziej ułatwią sprzątanie.

Dreame H12 Dual

Dreame H12 Dual to wyjątkowy odkurzacz Wet&Dry, który pozwala nie tylko na odkurzanie, ale także mycie podłóg. Wyeliminuje brud także wzdłuż krawędzi, dzięki udoskonalonej szczotce. Dodatkowo inteligentnie rozpoznaje stopień zanieczyszczenia powierzchni, dopasowując do niego swoją moc. Sprzątanie nigdy nie było tak proste!

Wszystkie produkty objęte promocją znajdziecie już od 17.11 do 27.11 na oficjalnej stronie https://sklep.dreame-polska.pl/!

Materiał zewnętrzny

Redakcja gzm.org.pl