Dwudrzwiowe lodówki Gorenje – którą wybrać?

Szukasz przestronnej lodówki do nowoczesnej kuchni? Sprawdź dwudrzwiowe modele marki Gorenje. Cenione są nie tylko za innowacyjne technologie i przydatne funkcje, ale przede wszystkim za doskonały design! Zobacz, jak wybrać najlepszy model!

Lodówka side by side – czy warto?

Wybór rodzaju lodówki to jedna z pierwszych decyzji, jaką musisz podjąć przy zakupie sprzętu. Wiele osób decyduje się na bezpieczne rozwiązanie w postaci klasycznej chłodziarko-zamrażarki, jednak lodówki dwudrzwiowe, czyli inaczej side by side, zyskują na popularności. Świetnie sprawdzają się w przestronnych wnętrzach – w końcu to sprzęt o dużych gabarytach. To idealnie rozwiązanie dla większych rodzin lub współlokatorów dzielących mieszkanie. Będzie również uzasadnionym zakupem, jeśli zakupy robisz większe, ale rzadziej. Jesteś fanem domowych mrożonek i przetworów? Rozważ pojemną lodówkę, by pomieścić wszystkie przygotowane specjały.

Zwróć uwagę, że lodówkę side by side możesz kupić wolnostojącą lub do zabudowy. Kiedyś wszyscy, którym bliska była estetyka, raczej wybierali modele do zabudowy. Dzisiaj urządzenia wolnostojące zachwycają wzornictwem i są prawdziwą ozdobą urządzonego z gustem wnętrza.

Jak wybrać najlepszą lodówkę? Lista kluczowych parametrów

Porównując poszczególne modele, porównuj analogiczne parametry w specyfikacjach, by wiedzieć, jak na tle innych wypada sprzęt, który wpadł ci w oko. Zwróć uwagę na:

 • wymiary urządzenia;
 • pojemność chłodziarki i zamrażarki;
 • klasę energetyczną;
 • generowany hałas;
 • łatwe sterowanie;
 • zastosowane technologie, z No Frost na czele;
 • udogodnienia przechowywania określonych produktów;
 • możliwość dostosowania wnętrza lodówki do swoich potrzeb.

Jednymi z najchętniej wybieranych lodówek dwudrzwiowych są sprzęty Gorenje. To marka, która zachwyca designem i innowacyjnymi rozwiązaniami. Zobacz, jakie lodówki najlepiej się sprzedają i sprawdź, która z nich będzie udanym zakupem do twojej kuchni.

 • GORENJE NRS9183MB – elegancki, czarny model. Pojemność chłodziarki to 339 l, zamrażarki – 177 l. Klasa energetyczna tego sprzętu to D. Wśród technologii zwróć uwagę na NoFrost Plus, a także SensoTech – to zaawansowane sterowanie ustawieniami lodówki za pomocą wygodnego wyświetlacza LED. Docenisz funkcję szybkiego mrożenia FastFreeze. Wnętrze tej lodówki jest doskonale zaprojektowane, by zmaksymalizować przestrzeń do przechowywania artykułów spożywczych.
 • GORENJE NRS8181KX – kolejna pojemna lodówka – tym razem w kolorze szarym. Pojemność chłodziarki wynosi tutaj 266 l, zamrażarki – 175 l. Masz tutaj system NoFrost Plus oraz doskonale zaprojektowane wnętrze XtraSpace. Nie zabrakło również funkcji FastFreeze i systemu MultiFlow 360°. To drugie rozwiązanie zapewnia równomierne rozprowadzenie powietrza po wnętrzu chłodziarki, by przechowywać żywność w optymalnych warunkach.
 • GORENJE NRS918EMX – zachwycający designem model o pojemności chłodziarki 334 l i zamrażarki – 185 l. Klasa energetyczna tego modelu to E. Masz tutaj NoFrost Plus, XtraSpace, MultiFlow 360° i SensoTech – to naszpikowane nowinkami technicznymi urządzenie! Zwróć też uwagę na TwistIce – manualną kostkarkę obrotową, a także na przestronną szufladę CrispZone, w której warzywa z twojego ogrodu dłużej zachowają świeżość!

Chcesz poznać inne sprzęty tego uznanego producenta? Sprawdź najlepsze dwudrzwiowe lodówki Gorenje w sklepie MediaMarkt.

 

Materiał zewnętrzny

Redakcja gzm.org.pl