Nasz profil na Facebooku Biuletyn Informacji Publicznej English Deutsch English English

Wirtualny klucz do Metropolii

Metropolia „Silesia” otrzymała dofinansowanie projektu promującego życie kulturalne miast członkowskich, który obejmuje budowę portalu internetowego „Pełnia Kultury”.

Portal ma stanowić bazę danych oferty kulturalnej Metropolii, aktywować mieszkańców do uczestniczenia w życiu kulturalnym i zachęcać do uczestnictwa we współtworzeniu treści platformy. Adresaci mają być odbiorcami oferty kulturalnej, ale będą mogli też komentować, recenzować, dodawać i tworzyć imprezy. Uzupełnieniem mają być aplikacje internetowe na telefony multimedialne. Użytkownik portalu będzie mógł być na bieżąco z tym co w danej chwili dzieje się w sieci. Ponadto portal i aplikacje mają być swego rodzaju przewodnikiem także dla odwiedzających Metropolię turystów zagranicznych. Użytkownik dowie się wszystkiego o życiu kulturalnym i najciekawszych atrakcjach turystycznych.

Projekt uzyskał dofinansowanie w wysokości  389 435,21 PLN ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 – 2013.

© Metropolia "Silesia" 2014

(32)2530425biuro@gzm.org.pl

40-053 Katowice, ul. Barbary 21a