Nasz profil na Facebooku Biuletyn Informacji Publicznej English Deutsch English English

Aktualności

Drzewka Metropolitalne

12 maja 2010 r. Vattenfall razem z Dziennikiem Zachodnim i wszystkimi zaproszonymi przeprowadził uroczyste sadzenie drzewek.

IBM w Katowicach

5 maja 2010 roku w siedzibie Biura GZM odbyło się robocze spotkanie prezydentów miast członkowskich Metropolii „Silesia” z gośćmi z Ameryki.

Projekty badawcze

Biuro GZM przygotowuje do złożenia wnioski o dofinansowanie dwóch projektów badawczych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 8.1.2 Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie.

Polska Prezydencja na Śląsku

Śląski Urząd Wojewódzki we współpracy z Urzędem Miasta Katowice, Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego i Metropolią „Silesia” uruchomił serwis internetowy poświęcony przygotowaniom województwa śląskiego do polskiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej.

Konsultacje w sprawie śmieci

19 marca 2010 r. w siedzibie Górnośląskiego Związku Metropolitalnego z przedstawicielami miast Metropolii „Silesia” spotkali się wykonawcy dokumentacji przedprojektowej Systemu gospodarki odpadami.

Ojciec fundamentem rodziny

Od 22 do 30 maja 2010 r. odbędzie się III edycja Metropolitalnego Święta Rodziny. Towarzyszyć jej będzie myśl – „Ojciec fundamentem rodziny”.

© Metropolia "Silesia" 2014

(32)2530425biuro@gzm.org.pl

40-053 Katowice, ul. Barbary 21a